CZ Gemini s.r.o. - výrobce atypických oken a dveří
Logo cz gemini
CZ Gemini s.r.o. má výhradní zastoupení firmy TEUFELBESCHLAG pro Českou Republiku

CZ Gemini s.r.o. má výhradní zastoupení firmy TEUFELBESCHLAG pro Českou Republiku

Firma TEUFELBESCHLAG patří k vedoucím producentům kování pro celoskleněné výrobky v Německu. V celém světě profitují zákazníci této firmy z více než 30letých zkušeností v oblasti vývoje a výroby.

TEUFELBESCHLAG je zárukou kvalitních a hodnotných výrobků s dlouhou životností v náročném designu. Systémy kování se snadno montují a lze je přizpůsobit nejrůznějším požadavkům. Architekti a technici tím dostávají dostatečný prostor pro své kompoziční záměry.

Výrobky firmy TEUFELBESCHLAG existují v mnoha atraktivních povrchových úpravách, tak aby vyhovovaly vašim stavebním záměrům. Vždy dostanete přesně to, co potřebujete – ať už je to výrobek z chladného hliníku nebo z vysoce hodnotné oceli vysoké jakosti, eloxovaný ve vaší oblíbené barvě nebo jen s nánosem barevné vrstvy. Přesvěčte se!

Moderní architekturu si již nelze představit bez použití skla. Nákupní pasáže, kanceláře, obchody, ordinace lékařů nebo byty jsou prosvětlovány použitím skla a doslova zaplavovány světlem. Sklo přináší průsvitnost a lehkost i do prostorů s komplikovanými světelnými poměry. Univerzální kování firmy TEUFELBESCHLAG neklade použití skla ve stavebnictví prakticky žádné hranice. Bez problémů se dají instalovat jak kyvadlové a dorazové dveře, tak i závětří s horizontálně nebo šikmo uloženými střešními skly.

› Katalog firmy Teufelbeschlag 2009 › Katalog firmy Teufelbeschlag 2009
Z1 Z2